زمان کنونی: 2024/07/05, 12:47 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/05, 12:47 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث در مورد انیمه خادم سیاه(black butler)

نویسنده پیام
Roya
UniQue

اعتبار: 1204.0
ارسال: #31
RE: بحث و تبادل نظر در باره انیمه خادم سیاه kuroshitsuji
این خوردن روح یه چیز نمادیه تو این انیمه (کلا همه چی نماده البته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) که معنی واقعی همون خوردن میده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چون سباستین می گفت من گرسنمه ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته سباستین هم روح و میخوره هم جسمو
وقتی یه روح خورده بشه اون دیگه نابود میشه و وجود نداره (اون روح) که اصلا قابل درک نیست میدونم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ولی من برام اون مکالمه سباستین و فرشته هه خیلی جالب بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/01/04 01:34 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Roya
UniQue

ارسال: #32
قسمت ۲۲

این قسمت هم خیلی جالب بود ! سباستین و سیل با همدیگه رفته بودن پاریس ، وقتی توی امارت بودن همه جا تاریک شد یه دفعه !
سباستین به سیل گفت از اینجا مستقیم بدو فرار کن تا بری بیرون
سیل در حال که داشت توی تاریکی می دوید جمله ی جالبی گفت : « من از دویدن توی تاریکی نمی ترسم ، روح من همیشه داشته توی تاریکی می دویده ! ... »
بعد از در میره بیرون و روشنایی چشمشو میزنه میگه «اینجا خیلی روشنه ، یعنی دنیایی که من توش زندگی می کنم این شکلیه ؟ » یعنی : سرنوشت سیل میتونه عوض بشه !

بعد یه دفعه فرشته رو می بینه بدو بدو می دوه دوباره توی تاریکی (نمی تونه عوض بشه)

بعد با ملکه حرف میزنه و ملکه هم به ملازمش که یه فرشته ست دستور میده با سباستین بجنگه سیل به سباستین دستور میده : « ملکه رو بکش ! » ولی وسط مبارزه ملکه به سیل اصرار می کنه که به سباستین بگه دست برداره و سیل قبول می کنه !!!
توی کالاسکه سباستین از سیل می پرسه چرا اینکار رو کردی ؟ سیل میگه هیچی ، فقط دعوا توی چشم بود ... بعد می بینه سباستین بد داره نگاهش می کنه (حالت شیطانی) یعنی : حالا که سیل دیگه توی تاریکی فرو نمیره به درد من نمیخوره !!!!

شب سیل خواب می بینه آبرلاین رو که میگه : تو میتونی بازم سرنوشتت رو پیدا کنی فقط کافیه نفرتتو زیر پا بذاری (چیزی که سباستین سعی می کنه جلوشو بگیره !!!) صبح سیل بلند میشه و می بینه سباستین نیست و مهر توی چشمش کمرنگ تر شده !!!!!!!!

و نکته‌ی نهایی و جالب و این اپیزود این بود که سیل تنهایی نمیتونه زندگی کنه و مجبور میشه گرسنه گوشه خیابون بخوابه !!!!!!!!!!!!! (سیل بدون سباستین نمیتونه زندگی کنه ! )

اوففففففف خسته شدم چقدر نکته داره این انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/01/04 02:11 AM
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #33
این خوردن روح به معنی eat خیلی چیز مسخریه خوب .. اگه معنیش گرفتن شخصیت و روح و روان طرف بود طوری که اون و تغییر میداد و از انسانیت خارج می کرد قابل درک بود این و نمی گیرم خوووو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اگه از بین رفتن روح انسانی هم با خورده شدن معنی میداد وسقوط در تاریکی قابل درک بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خوابم میادتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/32.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/32.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/32.gifببین نصف شب من و به چه کارهایی وادار می کنیییییییییییتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif
2015/01/04 03:09 AM
Roya
UniQue

ارسال: #34
جدی میخوره خب مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آخرشم سیل به سباستین میگه درد داره ؟ سباستین میگه آره به ذره درد داره ... بعد میگه ولی من سعی می کنم ملایم تر انجامش بدم
بعد سیل میگه اتفاقا ازت می خواد دردناک ترین حالت ممکن انجامش بدی تا همه سختی های زندگیم روی روحم حک بشه ! (طفلکی ! )
سباستین هم در جواب میگه : Yes My Lord ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعد هم سباستین دستکششو در میاره و به این صورت که مشاهده می کنین سیل رو میخوره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (خوردش جدی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه میتی گفت نمی خوره که مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )

ببخشیدددددددددددددد برو بخواببببببببببب مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/01/04 03:24 AM
!Melody
Phantom

ارسال: #35
نمیخورهههههه اینا همش دروغکیههههههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این سیزن یکه هنوز رویا اونوقت سیزن دو و سه از کجا اومده?مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حالا یه دونه هم ova داریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خودشم اینا تخیلات انیماتور بوده تو مانگا هیچکدوم اینا نیستنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه سیل هنوزم زندس سباستین هنوزم خادمشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در نتیجه تو این سیزن قشنگ سرکارتون گذاشتنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مری شما رو اینجا دیدم فکر کردم تاپیکو اشتباهی اومدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/01/04 11:15 AM
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #36
به رويا گفتم وسط سيزن اول داستان از مانگا جدا ميشه دوم كه تخيليهههه هاهاااااا
2015/01/04 11:25 AM
!Melody
Phantom

ارسال: #37
آره سیزن دوم کلا تخیلات انیماتورهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من کلا توصیه میکنم نبینید سیزن دو رو(من خودم ندیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
ولی سیزن سه جالبه-اگه باز انیماتور تخیلاتشو قاطی نکرده باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی میگم حتما ova رو ببینین چون دو قسمتیه و فکر نکنم بشه دستکاریش کردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/01/04 11:42 AM
Roya
UniQue

ارسال: #38
(2015/01/04 11:15 AM)!Melody نوشته شده توسط:  نمیخورهههههه اینا همش دروغکیههههههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این سیزن یکه هنوز رویا اونوقت سیزن دو و سه از کجا اومده?مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حالا یه دونه هم ova داریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خودشم اینا تخیلات انیماتور بوده تو مانگا هیچکدوم اینا نیستنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه سیل هنوزم زندس سباستین هنوزم خادمشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در نتیجه تو این سیزن قشنگ سرکارتون گذاشتنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مری شما رو اینجا دیدم فکر کردم تاپیکو اشتباهی اومدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واااااا فازش چیه اون وقت ایشون؟؟؟؟ آره من یه گیف دیدم از این صحنه یعنی صحنه ی بعدی همین سکانس آخر که سباستین منصرف میشه از خوردن سیل (چرا اونوقت؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) ولیییی نمیدونم اون صحنه مال کجاست چون قسمت 25 هیچ ربطی به اینا نداره درباره تئاتر هملته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نکته جالب اینجاست که این تو سیل میمیره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سباستین توی مبارزه با اون فرشته هه به سیل میگه چشماتو ببند من می خوام به شکل واقعی خودم در بیام بعد سیل هم چشماشو می بنده
یه دفعه یه ضربه بهش میخوره از بالتی یه بلندی آویزون میشه بعد سباستین میگه قول بده تا 10 ثانیه زنده بمونی من الان میام (دست چپ سباستین هم اون فرشته هه قطعش می کنه) بعد سیل بعد از 10 ثانیه خودشو پرت می کنه پایین و میمیره!!!! که سباستین میگه تو قول داده بودی!!! بعدش هم که سباستین سیل رو میخوره توی جهان پس از مرگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کلا این انیماتورش قاطی داشته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/01/04 11:44 AM
!Melody
Phantom

ارسال: #39
رویا خدا بگم چیکارت کنه قاطی کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آغا اینا همش توهمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بیخیال شو اینارو سیل هنوزم زندس حالش از منم بهترهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اونارم چون انیماتوره فکر میکرده دیگه قرار نیست بقیه بسازن اونجوری کردهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/01/04 11:54 AM
Roya
UniQue

ارسال: #40
به نظر من که سیزن 1 به بعدش رو فقط واسه سرگرمی ساختن چون داستان به طور کامل آخر سیزن 1 تموم شد!!!!
حتی اینم یادم رفت بگم وقتی سیل میمیره و توی قایق خوابیده بود سباستین داشت واسش پارو میزد یه کتابی بهش داد که تاناکا سان تاریخ خاندان فانتوم هایو رو توش نوشته بود..
بعد توی کتاب گفته بود که ملکه به وینسنت (پدر سیل) گفته بود می خوام خاندان فانتوم هایو رو نابود کنم!!!! بعد پدره گفت که من هیچ کینه ای از ملکه ندارم ولی نمی خوام این موضوع رو سیل بفهمه چون ممکنه نفرت همه وجودشو بگیره
بعد سیل هم که اینا رو خوند گفت من الان حالم خیلی خوبه نه ناراحتم نه مثل همیشه احساس غم و تنهایی می کنم آدمایی که می خواستم ازشون انتقام بگیرم مردن حالا دیگه هیچ کاری ندارم...
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/01/04 12:47 PM، توسط Roya.)
2015/01/04 12:46 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
smile اولین شخصیت مورد علاقه انیمه ایت کی بود؟؟؟؟ Yu_chan 266 38,379 2024/01/27 08:21 PM
آخرین ارسال: C.Tsubasa
Closed اگه انیمه مورد علاقتون تموم شه چی کار میکنین MAXENS 198 28,457 2024/01/16 10:08 PM
آخرین ارسال: Its.cna
zتوجه بیوگرافی شخصیت های مورد علاقه ی خود Merliya 17 5,025 2023/05/17 12:24 AM
آخرین ارسال: menma-haruka
Question اگر انیمه مورد علاقتون کتاب بود،بازم میخوندینش؟ diana king 118 16,646 2022/10/09 07:24 PM
آخرین ارسال: nankatsu
  انتخاب از بین شخصیت های مورد علاقتون Soul 18 3,521 2022/10/09 06:42 PM
آخرین ارسال: nankatsu

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان