زمان کنونی: 2024/09/16, 10:48 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/09/16, 10:48 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به یک عدد گول ظاهر نیازمندیم!!

نویسنده پیام
taichi
/////....../////

اعتبار: 257.0
ارسال: #1
به یک عدد گول ظاهر نیازمندیم!!
بسم الله الرحمان الرحیم
خب طبق سنت همیشگی این داستان هم با یکی بود یکی نبود زیر گنبد کبود ... شروع نمیشه شروع میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
داستان از این قراره که ما یک روز رفته بودیم و سوار مترو شده بودیم .
یکهو وسطای راه دیدم یکی بهم زل زد ! دیدم که داره گول ظاهرمو میخوره!!!!!!!!!!!!!
گفتم اقا!مگه خودت گول ظاهر نداری که داری برای منو میخوری!
ولی نه اون مرده اصلا بهم گوش نمیداد همینطور داشت گول ظاهرمو میخورد به به و چه چه میکرد!!!
اقا ما دو دستی گول ظاهرمونو چسبیدیم و گفتم"گول ظاهرمو بهت نمیدم!!!!!"و بعد محکم کشیدم
حالا من بکش اون بکش اخرش من گول ظاهرمو ول کردم (دستم لیز خورد!) و اونم یک هورتی کشید و در حالی که هنوز دم گول ظاهرم رو هوا ولو بود زد از مترو بیرون !!!
اقا منم دنبالش دبدو ولی ناکس خیلی سریع بود به طوری که من حتی به گرد پاشم نمیرسیدم
خلاصه ما بی گول ظاهر موندیم گرفتم یک گوشه زدم زیر گریه ! که یکهو یک مرده که از این دستمالا دور صورتش پیچیده بود جلو امد روی شونم زد و گفت"ایا گول ظاهر شما خورده شده است؟!
ایا بی گول ظاهرید ؟!
با ما تماس بگیرید و در عرض کمتر از دو روز صاحب گول ظاهر جدید شوید!"
بعد یک کارتی به من دادو غیب شد
والا قبلا همچین ادمایی رو ندیده بودم ولی یک شایعاتی در موردشون بود که گول ظاهر بقیه رو میدزدن و به یک کسای دیگ میدن
ولی مگه من دزدم که این کار رو کنم کارتو تو جیبم گزاشتم و رفتم خونه!
شب شد.
شام نخورده رفتم رو تتم و خوابیدم
خواب دیدم که هزارتا از اون ادمه دورم جم شدن و همش دارن گول ظاهرمو میخورن و میگن "گولظاهر"با یک داد از خواب بیدار شدم
نفس نفس زدم اوفف چه کابوسی بود !
پاشدم رفتم دستشویی
بد از کار هام رفتم جلوی اینه تا موهامو مرتب کنم که یکهو تو اینه یک ادم صورت قرمز با دوعدد دندان نیش که تا سینه رفته پایین و چشمای قرمزو لب خونین دیدم
اول داد زدم و چشمامو بستم! بعد که باز کردم دیدم که خودمم!
تلک و تلک رفتم در یخچال که شکلات صبحانه ور دارم که با کمال نا باوری دیدم روی شکلات صبحانه عکس یک گاوه که گول ظاهر دستشه و گته گول ظاهر گاوی صد در صد طبیعی
دیگه بسه!!!
رفتم و از جیبم اون شماره رو برداشتم
و....
این داستان ادامه دارد.....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/03/30 10:12 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 اعتبار داده شده توسط : abaneh(+2.0) ، shining dream(+2.0) ، Roya(+2.0) ، Deunan(+2.0) ، پاییز(+2.0) ، افسون(+2.0) ، SĪĿƐИƇƐ(+2.0)

[-]
No
Error.

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان